Blogowanie pod jemiołą – zapowiedź

Nadchodzi czas świątecznej akcji „Blogowanie pod jemiołą” organizowanej przez blogerów językowo-kulturowych. W trakcie 24 dni grudnia 24 autorów opublikuje specjalne wpisy o tematyce bożonarodzeniowej. Jedno okienko w kalendarzu, jeden wpis, jeden bloger. Będzie dużo ciekawych wpisów, konkursy dla czytelników i mnóstwo dobrej zabawy.

Poniżej kalendarz. Jest interaktywny, więc klikając w odpowiednie ikonki możecie przenieść się bezpośrednio do wskazanych blogów.

Moja Alzacja uczestniczy i artykuł opublikuje 5go grudnia. Będzie o Alzacji i o Francji oczywiście. Ale na razie nie chcę zdradzać więcej…

Wydarzenie śledźcie też przez stronę wydarzenia na FB. Stay tuned!

NIESPODZIANKA! Oficjalny patron akcji wydawnictwo LektorKlett ma dla Was specjalną ofertę. Do końRabat-duzy-300x175ca stycznia, Czytelnicy wszystkich blogów biorących udział w wydarzeniu mogą skorzystać z 15% rabatu na wszystkie pozycji dostępne w sklepie wydawnictwa – trzeba kliknąć TUTAJ. Aby otrzymać zniżkę wystarczy wpisać kod rabatowy przy dokonywaniu zakupów: 15problogowaniepodjemiola (bez polskich znaków).

Image Map

Uśmiechnięta Iza
Cześć, jestem Iza! Pomogę Ci poczuć się tu jak w domu. Nieważne, czy przyjechałeś do Francji na wakacje czy na stałe.
W serialu słyszysz francuskie &^%$&,a lektor tłumaczy „ty ananasie!”. Pobierz Mały słownik wyrazów brzydkich, aby rozumieć więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne na blogu

dziękuję

Został ostatni krok…

Sprawdź swoją skrzynkę mejlową i kliknij w potwierdzający link.

Moja Alzacja stosuje pliki cookies. Więcej przeczytasz w polityce prywatności, a w każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień cookies w swojej przeglądarce.

Wyślij mi wiadomość

A może chcesz poszukać czegoś na stronie?

Wyślij mi wiadomość

A może chcesz poszukać czegoś na stronie?

Zapisz się