Iza uśmiechająca się z telefonem przy uchu

Współpraca

Moja Alzacja jest dynamicznie rozwijającą się przestrzenią, której główną tematyką jest codzienne życie we Francji. Jej kulturowo-językowy charakter uzupełniają lifestylowo-turystyczne treści.

Moja Alzacja w liczbach

Statystyki odwiedzin strony mojaalzacja.pl
Na blogu Moja Alzacja opowiadam między innymi o miejscach wartych podróży, potrawach wartych spróbowania oraz o Francji w swoim codziennym i niecodziennym wydaniu. Polecam dobre książki, inicjatywy z Francją w tle oraz produkty, które rzeczywiście zrobiły na mnie wrażenie.
To, co robisz, Twój produkt lub usługa wiąże się z treścią i zainteresowaniami przestrzeni Moja Alzacja? Jesteś zainteresowany jego promocją lub dłuższą współpracą ze mną, napisz na adres: izabela@mojaalzacja.pl. Porozmawiajmy!

Przykładowe współprace:

Zapisz się, aby otrzymywać ode mnie mejle z francuskim słownictwem i inspiracjami. Będę Ci również dawać znać o nowych treściach i projektach, nad którymi pracuję.

Wyślij mi wiadomość

A może chcesz poszukać czegoś na stronie?

Wyślij mi wiadomość

A może chcesz poszukać czegoś na stronie?

Moja Alzacja stosuje pliki cookies. Więcej przeczytasz w polityce prywatności, a w każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień cookies w swojej przeglądarce.

Zapisz się

dziękuję

Został ostatni krok…

Sprawdź swoją skrzynkę mejlową i kliknij w potwierdzający link.