NOWOŚĆ! Webinary z francuskiej gramatyki już w sprzedaży

Pocztówka z wakacji

„Wracam”, tak nazwałabym ostatnie kilka dni. Głowa ciągle jeszcze za oceanem, mimo, że uporałam się już z zaakceptowaniem na nowo europejskiej strefy czasowej i noc znowu jest nocą, a dzień dniem.
Podróże zawsze przynoszą odświeżenie, zmiany, nowe pomysły, a ten wyjazd był zdecydowanie wyjątkowy. Potrzebuję trochę czasu, żeby poukładać w głowie wszystkie nowe bodźce, pomysły, wrażenia. Trochę to trwa.

Ze spostrzeżeń przelotnych. Po raz pierwszy wracając z wakacji „do siebie” wróciłam do Francji. Niby już od roku to mój nowy dom, jednak czasem zdarza mi się znowu nad tym faktem się zatrzymać. Cieszę się na nowo. (Tak to jest z marzeniami, które się spełniają).

Tymczasem, zamiast nowego tekstu o Francji (co już niedługo), pocztówka, a nawet dwie, z Kanady, z Kolumbii Brytyjskiej. Vancouver i Pacyfik. Voila.

VancouverPacific Ocean

Jeszcze wracam…

Uśmiechnięta Iza
Cześć, jestem Iza! Pomogę Ci poczuć się tu jak w domu. Nieważne, czy przyjechałeś do Francji na wakacje czy na stałe.
W serialu słyszysz francuskie &^%$&,a lektor tłumaczy „ty ananasie!”. Pobierz Mały słownik wyrazów brzydkich, aby rozumieć więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne na blogu

dziękuję

Został ostatni krok…

Sprawdź swoją skrzynkę mejlową i kliknij w potwierdzający link.

Moja Alzacja stosuje pliki cookies. Więcej przeczytasz w polityce prywatności, a w każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień cookies w swojej przeglądarce.

Wyślij mi wiadomość

A może chcesz poszukać czegoś na stronie?

Wyślij mi wiadomość

A może chcesz poszukać czegoś na stronie?

Zapisz się